Resoraki SIKU Matchbox Super Kings
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

JAKIE SAMOCHODZIKI ZBIERAMY Z SYNKIEM

Go down

JAKIE SAMOCHODZIKI ZBIERAMY Z SYNKIEM Empty JAKIE SAMOCHODZIKI ZBIERAMY Z SYNKIEM

Pisanie by Siku Mechanik Pią Lut 15, 2013 10:41 pm

JAKIE SAMOCHODZIKI ZBIERAMY Z SYNKIEM

Forum i moje naprawy praktycznie wszystko wyjaśniają. Zbieramy z synkiem samochodziki niemieckiej firmy SIKU.
Każde autko tej firmy trafia do kolekcji. Moje renowacje, naprawy które udostępniam szerokiemu gronu spowodowały że zacząłem zbierać ciężarówki i furgonetki o których moja pociecha jeszcze nie wie. Jednak już nie długo się dowie. Musze poczekać aż będzie bardziej uważny.
Czyli SIKU to podstawa naszej kolekcji.
Podczas zakupów wybieram auta w/w firmy. Czasami w zestawach które nabywa trafiają się też inne marki w szczególności auta angielskiej firmy Matchbox. Poszerzyłem swoje hobby o modele tej marki ale tylko serii Super Kings. Auta produkowane w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych w skali zbliżonej do Siku 1:50, 1:55, 1:60.
Seria Super Kings to w przeważającej większości ciężarówki i na tych modelach skupiam swoją uwagę. W tej chwili mam tylko 6 autek z tej serii. Wszystkie naprawione są na forum.

Jeżeli w takim tempie będzie przybywało samochodów to po wakacjach 2013 powinien mieć około 60 sztuk naprawionych modeli (ciężarówek, busów i innych). Zobaczymy czy moje rokowania się sprawdzą. Smile

Na dzień dzisiejszy, dzieciak ma ponad 60 sztuk Siku którymi się bawi tylko ze mną, około 40 samochodzików innych firm plus modele po renowacji, sam już nie wiem ile ich jest około 40 sztuk plus naczepy i kilka przyczep. Sporo hehe.
Zbierać coś trzeba. Człowiek ma czym się zająć i mu głupoty do głowy nie przychodzą Smile Zamiast iść na piwo to kupuje farbę. Żona się cieszy a z drugiej strony warczy że za dużo tych samochodów. Tak to jest z kobietami Smile A zbierać i tak będę. Za 20 lat dorosły chłopak sprzeda samochody i kupi sobie mieszkanie (bardzo bym chciał żeby tak było) i ponowie zacznie zbierać samochodziki za które będzie zbierał gadanie od swojej kobiety. Smile
Koniec na dzić Smile
Siku Mechanik
Siku Mechanik
Admin

Liczba postów : 2245
Join date : 13/08/2011

https://dokument.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach