Matchbox Super Kings K-167A Ford Transit Milka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Pisanie by Siku Mechanik on Wto Lut 24, 2015 12:47 pm

Autko trafiłem przez przypadek. Z pierwszej chwili nawet nie zauważyłem że to Super King. Mało jest tych resoraków Polsce. Nie popatrzył mi się
Nawa serii Matchbox Super King. Dziwne powinno być Super Kings. Nie wiem gdzie zgubili "s". Kiedyś strasznie mieszali w skalach i nazwach.
Resorak w stanie dobrym. Szczerze mówiąc żeby nie naklejki po których widać upływ czasu i odbarwiony lekko dach Fort zasłużył by na najwyższą ocenę. Zabawka wyprodukowana w 1989 roku, kompletna, jeszcze z resorami, prawdziwy z niego resorak bez żadnych obić i ubytków lakieru. Z tego co widzę więcej stał niż się bawił.
Skala to trudny orzech do zgryzienia. Matchbox nie podawał takich informacji i dlatego na moje oko to 1/50 i całe szczęście. Znajdzie się dla niego miejsce w gablocie.
Otwierane ma tylko tylne drzwi. Ogólnie ciekawy samochodzik występujący w kilku wariantach kolorystycznych( chyba w trzech). Smile
Koniec Smile

skala.
Od lewej 1/43 amerykański ambulans (Matchbox Super Kings), 1/50 Milka (Matchbox Super King), 1/50 siku i 1/55 tez siku

Siku Mechanik
Admin

Liczba postów : 2164

Zobacz profil autora http://dokument.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry