IVECO Trans International siku 3116

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

IVECO Trans International siku 3116

Pisanie by Siku Mechanik on Nie Lut 07, 2016 1:20 pm

Autko nie występuje z ciągnikiem siodłowym IVECO.
Oryginalne modele niżej.
Dwie wersje VOLVO oraz jeden Mercedes. Rzadszy model to VOLVO FL10 (ostatnie zdjęcie). Środkowe VOLVO to F10 oraz Mercedes 2232. Najpopularniejszy ciągnik siodłowy siku minionych lat

TIR jaki można było zobaczyć w rzeczywistości

VOLVO FL10 nie mam mercedesów w kolekcji jest sporo padło na IVECO. Drugi złom który znajdzie miejsce w gablocie. Taki składak

Będę próbował zbliżyć się kolorystycznie do rzeczywistego wyglądu.
Kabina z naczepą czerwona, plandeka żółta no i burty srebrne.
W tym momencie czekam na dopływ gotówki. Grosz przeznaczony na moje hobby właśnie się skończył.  Trzeba odczekać i zaoszczędzić kilka złotych.

Jak widać na zdjęciach plastikowa plandeka została naprawiona, były małe ubytki. Widoczny drut mocujacy oraz dolny kołnierz plandeki został w większości usunięty. Trza Smile tak było zrobić. Nie było innego wyjścia
Dodatkowo zrobiłem tylną belkę w naczepie. Nie było tej części. Kawałek blaszki nagwintowanego drutu i jest brakująca część. Zdobyłem nowiutkie lustereczka i usunąłem farbę.
Model w tej chwili nosi roboczą nazwę IVECO Hueck Aluminium Planensattelzug siku 3116
Po montażu coś tam pewnie zmienię.
To tyle na dziś Smile

Ostatnio zmieniony przez Siku Mechanik dnia Nie Lut 21, 2016 11:36 am, w całości zmieniany 2 razy

Siku Mechanik
Admin

Liczba postów : 2164

Zobacz profil autora http://dokument.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: IVECO Trans International siku 3116

Pisanie by Siku Mechanik on Nie Lut 21, 2016 11:28 am

Siku Mechanik
Admin

Liczba postów : 2164

Zobacz profil autora http://dokument.forumpolish.com

Powrót do góry Go down