Resoraki SIKU Matchbox Super Kings
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Laweta z koparką siku 1611

Go down

Laweta z koparką siku 1611 Empty Laweta z koparką siku 1611

Pisanie by Siku Mechanik Nie Paź 07, 2012 2:24 pm

Laweta z koparką siku 1611


Autko w którym było brak podjazdu w naczepie.
Miałem tego nie dorabiać ale powoli kończą mi się samochody do naprawienia i postanowiłem spróbować swoich sił w bardzo trudnym elemencie.







Część dorobiłem w kilka godzin, najtrudniejsze były zawiasy które musiały być w osi żeby prosto się otwierały i zamykały, platforma jest z kawałka aluminium a zawiaski z tworzywa.
Nie udało mi się wyeliminować widocznych śrubek, w pierwszej próbie montażu z naczepą klei puścił i część się rozsypała, na szczęście nie połamała.
Śrubki bardzo wzmocniły dorobiony element i tak juz zostanie do czasu kiedy może uda mi się zdobyć oryginalny podjazd z tego modelu

Na jednym ze zdjęć widoczny jest pomalowany ubytek farby, nie wiem jak to się stało ale odprysnęło, już mi się nie chciało tego znowu szlifować i malować na nowo, zresztą i tak zaraz samochodzik będzie poobijany.
Ogólnie jestem zadowolony część prezentuje sie bardzo dobrze nie widać amatorszczyzny tylko zawodowo dorobiony element
Siku Mechanik
Siku Mechanik
Admin

Liczba postów : 2245
Join date : 13/08/2011

https://dokument.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach