Resoraki SIKU Matchbox Super Kings
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

FORD Abschleppwagen mit PKW ADAC siku 2520

Go down

FORD Abschleppwagen mit PKW ADAC siku 2520 Empty FORD Abschleppwagen mit PKW ADAC siku 2520

Pisanie by Siku Mechanik Pią Paź 04, 2013 10:30 am

FORD Abschleppwagen mit PKW ADAC siku 2520
FORD Abschleppwagen mit PKW ADAC siku 2520 11cfba258502965 FORD Abschleppwagen mit PKW ADAC siku 2520 A4812a258502973 FORD Abschleppwagen mit PKW ADAC siku 2520 D6d032258502980

Kupiony w zestawie złom 24

Jest to drugi model który w krótkim odstępie czasowym trafił i w rączki.
Żebym wiedział że będę go miał nie przerabiał bym tego
Ford Cargo Car Transporter siku 2520
Ale nie w tym rzecz. Lubię ADAC i od przybytku głowa nie boli Smile

Samochodzik jest prawie kompletny z małymi uszkodzeniami. Brak prawego lusterka oraz lekko wyłamany prawy kogut.
I teraz pytanie rozkręcać model i naprawiać czy zostawić tak jak jest ?
Sam nie wiem co robić Smile
Siku Mechanik
Siku Mechanik
Admin

Liczba postów : 2245
Join date : 13/08/2011

https://dokument.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

FORD Abschleppwagen mit PKW ADAC siku 2520 Empty Re: FORD Abschleppwagen mit PKW ADAC siku 2520

Pisanie by Siku Mechanik Pią Paź 04, 2013 10:30 am

Mnóstwo czasu kosztowało mnie rozebranie szoferki i dopasowanie lusterka.
Szybka Forda dopasowana jest idealnie i podczas demontażu nie chciałem jej uszkodzić.
Poza tym poprzedni właściciel autka próbował skleić wyrwane lusterko i przy okazji połączył na stałe czarny element z karoserią.
Jednak wszystko skończyło się dobrze i lusterko jest klejone i schnie. Jutro je pomaluje i może uda się z powrotem wszystko złożyć w całość :-)
FORD Abschleppwagen mit PKW ADAC siku 2520 Eb758d262572020
Siku Mechanik
Siku Mechanik
Admin

Liczba postów : 2245
Join date : 13/08/2011

https://dokument.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

FORD Abschleppwagen mit PKW ADAC siku 2520 Empty Re: FORD Abschleppwagen mit PKW ADAC siku 2520

Pisanie by Siku Mechanik Pią Paź 04, 2013 10:30 am

Lusterko gotowe
FORD Abschleppwagen mit PKW ADAC siku 2520 81a4e8262744030

Kilka słów prawdy

Dorobienie tego lusterka było naprawdę bardzo trudne. Myślałem że to będzie bułka z masłem, jednak nic z tych rzeczy. Jeżeli ktoś nie ma wprawy w takich pracach niech lepiej sobie to odpuści. Zniszczy, a nie zrobi i to nie tylko czarny plastik do którego przymocowane jest lusterko ale tak że połamie szybkę. Jednym słowem nie chcę ponownie naprawiać takich ubytków.

Lusterko jest troszeczkę za bardzo odchylone, klejone było osobno a nie na modelu, dlatego nie mogłem skorygować błędu. Jednak jestem bardzo zadowolony z tej naprawy, ogólnie wygląda bardzo dobrze jak na robotę w garażu.
Czy mogłem zrobić lepiej?.
chyba tak,
przede wszystkim prosto. Smile

Ach bym zapomniał, wyrównałem i podkleiłem koguta. :-)
Samochodzik prezentuje się fajowo :-)
Siku Mechanik
Siku Mechanik
Admin

Liczba postów : 2245
Join date : 13/08/2011

https://dokument.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

FORD Abschleppwagen mit PKW ADAC siku 2520 Empty Re: FORD Abschleppwagen mit PKW ADAC siku 2520

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach